Культурологія - Бокань В.

30 марта 2009 | Категория: Учебная литература » Культурология | Просмотров: 8701

Культурологія - Бокань В.

Описание книги:
Пропонований посібник висвітлює основи культурології — науки про сукупність результатів людської діяльності, засоби передавання культурної інформації прийдешнім поколінням; дає уявлення про широкий спектр пам'яток духовної та матеріальної історії та культури, зв'язків культурних процесів між народами, про життя й побут різних народів і націй як цілісних соціальних інституцій.
Цілісне опанування культурологічних процесів сприятиме ефективній діяльності майбутніх управлінців щодо розвитку народного господарства держави.
Для студентів бакалаврату, магістратури, а також для всіх, хто цікавиться проблемами культурології.Культура і антикультура: хто кого? - Щокін Г. В.

30 марта 2009 | Категория: Учебная литература » Культурология | Просмотров: 2666

Культура і антикультура: хто кого? - Щокін Г. В.

Описание книги:
Збірник статей відомого українського вченого та організатора освіти Г. Щокіна присвячений проблемам сучасного наступу антикультури та збереженню справжніх культурних цінностей. Антикультура, яка впроваджується "новою елітою" (псевдоелітою), є нині найбільшою загрозою для збереження і подальшого розвитку людства. Різні прояви антикультури та шляхи її подалання розглядаються в серії статей, які пропонуються увазі читача, небайдужого до долі людства і своєї Батьківщини.Історія культури України - Бокань Володимир

24 марта 2009 | Категория: Учебная литература » Культурология | Просмотров: 22344

Історія культури України - Бокань Володимир

Описание книги:
Пропонований посібник розкриває процес розвитку історії культури України, її народу, розглядає найбільш значні набутки, які увійшли до кращих надбань і досягнень слов янських націй та цивілізованого світу.
Історичний огляд культурних процесів дає змогу простежити розвиток культури України від давніх часів до сьогодення.
Для студентів коледжів, вищих навчальних закладів і всіх, хто цікавиться історією культури України.