Логика - Ерышев А.А.

28 сентября 2009 | Категория: Учебная литература » Логика | Просмотров: 4903

Логика - Ерышев А.А.

Описание книги:
В предлагаемом учебном пособии речь идет об истории развития логики, о ее предмете, логических законах мышления, понятии, суждении, умозаключении, аналогии, гипотезе и доказательстве. На материалах из области правовых наук, теории и практики менеджмента показано значение логики, ее законов, приемов и операций в практической работе юриста, бизнесмена, специалиста в сфере персоналоведения.
Для студентов управленческих специальностей, а также слушателей системы переподготовки и повышения квалификации управленческих кадров.Логіка - Богдановський І. В.

13 мая 2009 | Категория: Учебная литература » Логика | Просмотров: 9161

Логіка - Богдановський І. В.

Описание книги:
У посібнику викладено основи загальної логіки, а також елементи математичної (символічної) логіки. Він написаний відповідно до навчальних програм з курсу логіки для юридичних і економічних спеціальностей. Основна мета навчального курсу — ознайомити студентів з операціями правильного мислення, навчити їх використовувати теоретичні знання на практиці.
Вміння логічно мислити й чітко висловлювати свої думки — це ознака не лише загальної, а й професійної освіченості спеціаліста. Логічна культура є необхідною передумовою успішної роботи юриста, економіста, управлінця, науковця.